Кар'єра в управлінні юстиції

Про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області, оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 24 вересня 2019 року № 1263/К.

Про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 19 серпня 2019 року № 1126/К.

Про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області, оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 06 червня 2019 року № 817/К.

Щодо результатів конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 15 травня 2019 року № 614/К.

Про результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «Б»і«В»  Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 06.05.2019535/К

Про результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 25.04.2019 № 498/К.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 10 квітня 2019 року № 378/К.

©2020 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search