Новини

Припинення громадського об'єднання, що не має статусу юридичної особи, шляхом саморозпуску

Статтею 26 Закону України “Про громадські об'єднання” визначено, що громадське об'єднання має право у будь-який час прийняти рішення про припинення своєї діяльності (саморозпуск).

Припинення діяльності громадського об’єднання відбувається в порядку, визначеному Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (далі — Закон про реєстрацію).

Відповідно до частини п'ятої статті 19 Закону про реєстрацію для державної реєстрації припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, про саморозпуск.

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області є суб'єктом державної реєстрації громадських об'єднань, місцезнаходженням яких є населені пункти Луганської області.

Державна реєстрація припинення громадського об'єднання проводиться за відсутності підстав для зупинення розгляду документів та відмови у державній реєстрації не пізніше трьох робочих дні з дати подання документів.

Адміністративний збір за проведення державної реєстрації припинення громадського об'єднання, що не має статусу юридичної особи, не стягується.

Контактні номери телефонів Головного територіального управління юстиції у Луганській області з питань державної реєстрації громадських формувань: 0645242216, 0953624202.

Отримати консультацію можливо також за допомогою он-лайн чату з питань державної реєстрації громадських формувань за посиланням: http://lugjust.gov.ua/gf-chat/.

©2020 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search