Новини

Документи, необхідні для державної реєстрації регіональних (місцевих) творчих спілок

Порядок державної реєстрації регіональних (місцевих) творчих спілок визначений Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області є суб'єктом державної реєстрації регіональних (місцевих) творчих спілок, місцезнаходженням яких є населенні пункти Луганської області.

Для державної реєстрації регіональних (місцевих) творчих спілок подаються такі документи:

1) заява про державну реєстрацію створення юридичної особи (форма 1), затверджена наказом Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 "Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18 листопада 2016 року за № 1500/29630;

2) примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення про створення регіональної (місцевої) творчої спілки;

3) реєстр осіб, які брали участь у загальних зборах (зʼїзді, конференції) регіональної (місцевої) творчої спілки;

4) відомості про керівні органи регіональної (місцевої) творчої спілки (ім’я, дата народження керівника, членів інших керівних органів, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);

5) відомості про особу (осіб), яка має право представляти регіональну (місцеву) творчу спілку для здійснення реєстраційних дій (ім’я, дата народження, контактний номер телефону та інші засоби зв’язку);

6) статут регіональної (місцевої) творчої спілки;

7) документ про сплату адміністративного збору.

За державну реєстрацію регіональної (місцевої) творчої спілки справляється реєстраційний збір у сумі 0,07 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Строк розгляду складає 30 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації.

Документи для державної реєстрації регіональної (місцевої) творчої спілки можна подати до Головного територіального управління юстиції у Луганській області, центрів надання адміністративних послуг та місцевих центрів з надання вторинної правової допомоги, що забезпечують прийом/видачу документів у сфері державної реєстрації громадських формувань.

Контактний номер телефону Головного територіального управління юстиції у Луганській області з питань реєстрації громадських формувань: 0645242216, 0953624202.

Отримати консультацію можливо за допомогою он-лайн чату з питань державної реєстрації громадських формувань за посиланням: http://lugjust.gov.ua/gf-chat/.

©2020 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search